Територіально-організаційна структура продовольчого комплексу України та напрями її удосконалення
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.2.39.2015.84495Ключові слова:
продовольчий комплекс, територіально-функціональна структура, організація, продовольча безпека, перспективиАнотація
У статті розглянуто особливості формування та функціонування продовольчого комплексу країни та його регіональних ланок у плані удосконалення їх територіально-організаційної структури. Визначено роль оптимізації просторових пропорцій на основі проведеного ранжування території країни по рівнях розвитку продовольчого виробництва та значення організаційних процесів, надано рекомендації щодо раціоналізації функціонально-територіальної структури продовольчих комплексів у перспективі.Посилання
Україна в цифрах 2013 р. : стат. зб. / Державна служба статистики. – К., 2014. – 239 с.
Статистичний щорічник України в 2013 році / Державна служба статистики. – К., 2014. – 533 с.
Саблук П. Состояние и перспективы развития агропромышленного комплекса Украины / П. Саблук // Экономика Украины. – 2008. – № 12. – С. 4–8.
Юрчишин Ю. Науковий внесок в інституціональне забезпечення аграрного ринку / Ю. Юрчишин // Економіка України. – 2010. – № 2. – С. 90–92.
Борщевський П. Продовольча безпека країни: стан і тенденції / П. Борщевський, Л. Дейнеко // Розбудова держави. – 2007. – № 1–6. – С. 66–73.
Коломицева О. В. Методичні основи дослідження регіонального продовольчого комплексу / О. В. Коломицева // Збірник наукових праць ЧДТУ. – Вип. 11. – Черкаси: ЧДТУ, 2004. – С. 47–52. – (Серія : Економічні науки).
Коломицева О. В. Формування і розвиток продуктових підкомплексів регіону / О. В. Коломицева // Вісник
Сумського національного аграрного університету. – Вип. 3–4. – Суми : СНАУ, 2004. – С. 71–75. – (Серія : Економіка і менеджмент).
Продовольчий комплекс України: стан та перспективи / [Л. В. Дейнеко та ін.]. – К. : Наукова думка, 2007.
Присяжнюк В. М. Аграрний сектор економіки України (стан і перспективи розвитку) / Присяжнюк В. М., Зубець М. В, Саблук П. Т. – К. : ННЦІАЕ, 2011. – 1008 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Тарас Вадимович Пепа
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).