Формування моделей компетенції підприємства
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.1.38.2015.84525Анотація
Визначено сутність компетенції підприємства у стратегічному управлінні знаннями як унікальної для підприємства сукупності знань, навичок, досвіду та організаційних зв’язків, які в поєднанні з ресурсами й технологіями забезпечують його неповторність у конкурентному середовищі. Обґрунтовано необхідність формування моделей компетенції підприємства з метою формування теоретичного базису ідентифікації, аналізу та оцінювання компетенції. Розроблено модель формування компетенції підприємства, використання якої дозволяє відтворити процес формування компетенції підприємства і визначити напрями її ідентифікації та використання. Встановлено елементну структуру моделі «Відкриття – Імплементація – Розвиток». Синтезування загальних шаблонів управління знаннями в інноваційній діяльності дало змогу визначити основні фази управління знаннями в інноваційній діяльності підприємства, до яких належать фаза відкриття, фаза імплементації та фаза розвитку. Сформовано функціональну модель управління знаннями в інноваційних процесах підприємства «Відкриття – Імплементація – Розвиток».##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Олена Вартанова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).