Можливості диверсифікації ринку енергоресурсів Китаю за рахунок сланцевого газу
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.1.38.2015.84569Анотація
Використання природного газу в Китаї має великі перспективи зростання при його поточній невеликій частці у загальному використанні енергоресурсів. Це зростання допоможе знизити забруднення повітря і викиди вуглецю в атмосферу. Можливості для такого зростання дає видобуток сланцевого газу; його використання знизить залежність від імпорту енергоносіїв. У статті оцінено вартість видобутку сланцевого газу у Китаї і за допомогою моделі EPPA описано вплив розвитку видобування сланцевого газу на виробництво, споживання та міжнародну торгівлю природним газом. За оцінками, видобуток сланцевого газу в Китаї є дорожчим, ніж у США. Сланцевий газ може суттєво змінити виробництво і споживання енергії у країні. Але навіть у сприятливих економічних умовах розвиток цього ресурсу потребуватиме значного часу.##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Лілія Українець
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).