Аспекти енергозбереження у формуванні планів інноваційного розвитку промислового підприємства
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.1.36.2014.85634Анотація
Досягнення прогнозованих показників діяльності та здійснення місії підприємства, реалізація його стратегічних планів можливі лише при докладному виконанні бізнес-планів.
Метою статті є розробка планування інноваційного розвитку промислового підприємства з урахуванням аспектів енергозбереження. Безумовно визнаючи значний внесок зазначених науковців у розвиток проблем наукового дослідження, можна констатувати, що цілий ряд питань у цій сфері залишається розглянутим недостатньою мірою. Зокрема, важливо показати врахування аспектів енергозбереження щодо формування планів інноваційного розвитку промислових підприємств у бізнес-плануванні.
Проведений аналіз теоретико-методологічних засад розробки планування інноваційного розвитку промислового підприємства дав змогу обґрунтувати доцільність урахування аспектів енергозбереження у відповідних планах паралельно із заходами інноваційного характеру, що зумовить переведення економіки підприємства на енергоефективний шлях розвитку, покращить інвестиційний клімат для залучення бізнесу, сприятиме підвищенню конкурентоспроможності вітчизняного виробництва.
Аспекти енергозбереження, які варто включати до бізнес-плану, мають подати потенційним інвесторам, партнерам підприємства необхідні відомості стосовно ефективної інноваційної політики підприємства.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Вікторія Петринка Петринка
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).