Структурно-функціональні характеристики формування інноваційної економіки
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.1.36.2014.85653Анотація
Безупинні дії у напрямі створення та втілення нових товарів і послуг, розвиток інноваційної діяльності є головним атрибутом сьогодення і перспективним осередком інноваційної економіки.
Метою статті є аналіз теоретико-методологічних проблем створення інноваційної економіки, виокремлення та обґрунтування структурно-функціональних характеристик формування інноваційної економіки. Безперечно визнаючи фундаментальний внесок науковців у розвиток проблем наукового дослідження, можна констатувати, що формування інноваційної економіки недостатньо вивчене, позбавлене ґрунтовного та системного характеру. Тому постає завдання розроблення і виділення особливостей становлення інноваційної економіки.
Проведений аналіз теоретико-методологічних засад створення інноваційної економіки дав змогу виявити і обґрунтувати структурно-функціональні аспекти формування інноваційної економіки: ключові поняття, ознаки, умови, цілі, засоби, базові системи, функції, індикатори, чинники, методи пізнання об’єктивної реальності. Особливе місце варто приділяти виявленню чинників, що впливають на формування інноваційної економіки та інноваційно орієнтований розвиток підприємницької діяльності.
Розкриття структурно-функціональних характеристик формування інноваційної економіки є, насамперед, можливістю по-новому підійти до питань інноваційного розвитку економіки країни та концептуально збагнути, які зміни відбуваються в економічних системах із інноваційним напрямом розвитку.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Зорина Юринець
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).