Формування резерву за оптимального розподілу наявних фінансових ресурсів
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.1.36.2014.85686Анотація
Для вирішення головних стратегічних задач при розробці відповідної державної інвестиційної політики необхідно, в першу чергу, зосередити увагу на пошуку і розробці ефективних моделей фінансування та реалізації довгострокових інвестиційних програм.
Метою статті є розробка економіко-математичного інструментарію для забезпечення ефективного вирішення інвестиційних проблем за нових умов з урахуванням резерву за оптимального розподілу наявних фінансових ресурсів. Незважаючи на значний науковий доробок, праці та розробки названих вчених не охоплюють усієї сукупності проблем розвитку інвестиційних процесів і потребують подальшого вдосконалення. Внаслідок цього виникає необхідність поглиблення наукової розробки цієї проблеми, використовуючи економіко-математичний інструментарій.
Враховуючи обмеженість внутрішніх та зовнішніх інвестиційних джерел, відпрацьована методика, за допомогою якої можна створювати єдиний підхід до підготовки інвестиційних пропозицій і прийняття відповідних рішень, а також враховувати особливості процесу оцінювання ефективності державних програм з урахуванням чинників резерву фінансових ресурсів за умов ринкової невизначеності. Реалізація довгострокових інвестиційних програм має вирішити стратегічні задачі у процесі розробки відповідної державної інвестиційної політики.
Формування великих системних проектів і програм практично неможливе без прогнозування тенденцій розвитку, альтернативних варіантів управлінських рішень, в яких необхідно враховувати гнучкі стратегії розвитку і можливі сценарії реалізації проектів для різних економічних ситуацій.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Оксана Макара
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).