ФОРМУВАННЯ ПРЕДМЕТНОЇ ОБЛАСТІ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ СТРАТЕГІЧНИХ ЗМІН ПІДПРИЄМСТВА
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.3.36.2014.85755Анотація
Стан економіки України вимагає від суб’єктів господарювання компетентних дій щодо управ- ління їх діяльністю. Сукупність здатностей і можливостей визначають основну характеристику розвитку промислових підприємств – потенціал їх стратегічних змін. Промислові підприємства, які спроможні ефективно використовувати та нарощувати соціально-економічний потенціал, форму- вати його для досягнення стратегічних цілей, впливають на зовнішнє середовище, конкурентоспро- можність економіки країни. Тому одним із найважливіших завдань підприємств є необхідність фор- мування та розвитку нових підходів і методів управління, аналізу та оцінювання їх потенціалу стратегічного розвитку##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Ірина Отенко, Юлія Гапон
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).