Прийняття управлінського рішення оптимізації рівня інвестиційної привабливості АТП
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.2.40.2015.88075Ключові слова:
інвестиції, інвестиційна привабливість, управлінське рішення, система управління, оптимізація, підприємствоАнотація
Предметом роботи є наукові підходи та економічний інструментарій прийняття управлінського рішення що до оптимізації рівня інвестиційної привабливості (ІП) АТП. Метою роботи є розробка алгоритму прийняття правильного управлінського рішення що до оптимізації рівня інвестиційної привабливості АТП.
Для досягнення поставленої мети у роботі були використані такі загальнонаукові і спеціальні методи і прийоми дослідження: теоретичного узагальнення, аналізу і синтезу – для дослідження теоретичних засад системи управління інвестиційною привабливістю; абстрактно-логічний – для теоретичного узагальнення і формулювання висновків.
З метою прийняття правильного управлінського рішення що до оптимізації рівня інвестиційної привабливості АТП розроблено алгоритм прийняття управлінського рішення що до оптимізації рівня інвестиційної привабливості АТП.
Визначено, що прийняття управлінського рішення є невід’ємною складовою системи управління інвестиційною привабливістю АТП а також визначено етапи, розшифровано зміст кожного етапу та представлено результат прийняття правильного управлінського рішення що до оптимізації рівня інвестиційної привабливості АТП.
Посилання
Удалих О. О. Управління інвестиційною діяльністю промислового підприємства : навч. посіб. / О. О. Удалих. – К. : Центр навч. л-ри, 2006. – 292 с.
Хобта В. М. Управління інвестиціями : навч. посіб. / В. М. Хобта. – Донецьк : ДонНТУ, 2005. – 394 с.
Царев В. В. Оценка экономической эффективности инвестиций : учеб. / В. В. Царев. – СПб. : Питер, 2004. – 464 с.
Бочаров В. В. Финансовый инжиниринг / В. В. Бочаров. – СПб. : Питер, 2004. – 400 с.
Saaty Thomas L. Theory of the Analytic Hierarchy Process. Part 2.1 / Thomas L. Saaty // Системні дослідження та інформаційні технології. – 2003. – № 1. – С. 48–71.
Згуровский М. З. Глобальное моделирование процессов устойчивого развития в контексте качества и безопасности для жизни людей / М. З. Згуровский, А. Д. Гвишиани. – К. : Политехника, 2008. – 349 с.
Згуровский М. З. Технологическое продвижение / М. З. Згуровский, Н. Д. Панкратова. – К. : Политехника, 2005. – 165 с.
Роббинз С. Менеджмент / С. Роббинз, М. Коултер ; пер. с англ. – [8-е изд.]. – М. : Издательский дом «Вильямс», 2006. – 1056 с.
Кусков А. Н. Менеджмент : учеб. пособ. / А. Н. Кусков, А. П. Чумаченко. – [4-е изд., стереотип.]. – М. : МГИУ, 2008 – 318 с.
Левченко Я. С. Оптимізація рівня інвестиційної привабливості автотранспортних підприємств / Я. Левченко // Збірник наукових праць Черкаського державного технологічного університету – Черкаси : ЧДТУ. – 2015. – № 39. – Ч. ІІ. – С. 150–155. – (Серія : Економічні науки)
Андраш О. А. Управління інвестиційною привабливістю підприємств готельного господарства : дис. кан. екон. наук : 08.00.04 / Андраш О. А. – Сімферополь, 2012. – С. 115–116.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Ярослава Сергіївна Левченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).