Міграційний капітал у системі чинників економічного зростання
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.2.37.2014.88262Анотація
У статті розглянуто особливості формування міграційного капіталу в країнах, що розвиваються. Встановлено зв’язок зі змінами на світовому ринку праці та грошових приватних переказів. Показано, що зростання масштабів приватних переказів у світі є результатом посилення інтеграційних процесів на світовому ринку праці, активізації глобальних потоків капіталу.Встановлено ключову роль країн, що розвиваються, в отриманні переказів. Автором розглянуто залежність між потоками міграційного капіталу та базовими показниками макроекономічного розвитку окремих країн. Сформульовано основні завдання урядової політики залучення приватних переказів як чинника економічного зростання. Визначено проблеми використання міграційного капіталу в Україні.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Л. Петкова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).