Концепції недержавного забезпечення економічної безпеки малого підприємництва в Україні
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.1.39.2015.84405Ключові слова:
економічна безпека, недержавне забезпечення, мале підприємництво, концепція, система економічної безпекиАнотація
У статті запропоновано методичне забезпечення комплексного оцінювання економічної безпеки малого підприємництва як сектору економіки. На основі пропозицій проведено оцінювання: рівня економічної безпеки, результативності державного та недержавного забезпечення економічної безпеки цього сектора економіки України у 2010-2014 рр. Результати оцінювання економічної безпеки є підставою для розробки управлінських рішень щодо її зміцнення.
Посилання
«Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 8 червня 2012 року «Про нову редакцію Стратегії національної безпеки України». Указ Президента України від 8 червня 2012№ 389 // [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://president.gov.ua.
Закон України «Про Охоронну діяльність» від 2 березня 2012 р. № 4616-VI//Відомості Верховної Ради України, 2013, № 2, ст.8.
Концепція економічної безпеки України. Інститут екон. Прогнозування. Кер. проекту В.М. Геєць. – К.: Логос, 1999. – 56 с.
Ліпкан В.А. Доктрина недержавного забезпечення національної безпеки України (Проект) / В.А. Ліпкан// Матеріали І-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «Недержавна система безпеки підприємництва» як складова національної безпеки України» м. Київ, 9-10 квітня 2003 р. //[Електронний ресурс] – Режим доступу: http://sebweb.at.ua/index/doktrin.
Комісія по економічній безпеці і захисту інвестицій//[Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.uspp.org.ua.
Бюро федерації роботодавців України/|[Електронний ресурс] – Режим доступу: http://ua.fru.org.ua.
МАЕ (Международное антитеррористическое единство) //|[Електронний ресурс] – Режим доступу:http://www.antiterunity.org.
«Громадянський проект Формування недержавної системи безпеки» //[Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www old.allsecurity.kh.ua.
«Концепція корпоративної безпеки підприємств – членів УСПП». Затверджена рішенням Правліня УСПП від 19 грудня 2006 р.//[Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.rbc.ua.
Крутов В, Пилипчук В. Становлення і розвиток недержавнихсуб’єктів сектору безпеки України. Аналітична доповідь. К., 2011. – 85 с.//[Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.niss.gov.ua.
«Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 07.12.2009 515» Наказ міністерства Внутрішніх справ України від 23.03.2011 №106.//[Електронний ресурс] – Режим доступу: http://legalaid.ua.
«Концепція всеукраїнського холдингу економічної безпеки підприємництва та захисту інвестицій»//[Електронний ресурс] – Режим доступу:http://www.antiterunity.org.
Про схвалення Концепції забезпечення національної безпеки у фінансовій сфері». Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2012 р. № 569-р.//[Електронний ресурс] – Режим доступу: http://uapravo.net.
«Про Концепцію економічної безпеки споживчої кооперації України». Постанова Ради Центральної спілки споживчих товариств України від 12 листопада 2008 р. .// [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.uazakon.com.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Геннадій Олександрович Гончаров, Михайло Олексійович Джаман
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).