КОНЦЕПТУАЛЬНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.2.21.2008.88387Анотація
В данной статье рассмотрены проблемы и направления усовершенствования политики управ- ления региональной собственностью, концептуальные основы данного процесса и механизмы эффек- тивного управления ним. В статье выделено несколько блоков, которые составляют структуру но- вой концепции, в основе которой лежит механизм целеформирования, реализованный с помощью ие- рархии целей. Разработанные автором концептуальные основы управления собственностью в регионе обеспечивают взаимосвязь данного процесса с налоговым, антимонопольным, инвестиционным зако- нодательством, выводят его на качественно новый уровень управления. Предложенная процедура выбора мероприятий, которые оказывают содействие повышению эффективности управления, кон- кретизирует позицию государства по поводу инструментов управления и представляет собой дей- ствующий механизм изготовления управленческих решений.##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 О.Ю Спаських
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).