ДОСЛІДЖЕННЯ РІВНЯ ПОІНФОРМОВАНОСТІ ТА ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ НАСЕЛЕННЯ У ПИТАННЯХ ГЕНЕТИЧНО МОДИФІКОВАНИХ ОРГАНІЗМІВ МЕТОДОМ АНКЕТУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.2.21.2008.88423Анотація
В последнее десятилетие использование генетически модифицированных организмов приобрело распространение в мире и в Украине в частности. Однако в Украине законодательно нормативное регулирование обращения с генетически модифицированными организмами не отвечает международ- ному уровню, мнение населения по данной проблеме не сформировано. Нами проведены анкетирование населения разных социальных и возрастных категорий в г. Черкассы и области на предмет исследования уровня его осведомленности в вопросах генетически модифицированных организмов. Представлены и проанализированы результаты опрашивания 1530 лиц.##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Т.О. Мельник, Т.В Свистун
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).