Система економічних показників визначення результативності бюджетних програм місцевого рівня
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.2.22.2009.88483Анотація
Вдосконалено механізм оцінювання бюджетних програм та їх виконання. Проаналізовано існуючі підходи до формування та виконання бюджетних програм, виявлено недосконалість наявних схем та моделей, відсутність чіткої методики та переліку показників, що відображають пріоритетність та доцільність виконання програм. Запропоновано розширення переліку економічних показників оцінювання бюджетних програм, зокрема введення показників економічності та корисності. Усовершенствован механизм оценивания бюджетных программ и их выполнения. Проанализированы существующие подходы к формированию и выполнению бюджетных программ, выявлено несовершенство имеющихся схем и моделей, отсутствие четкой методики и перечня показателей, кoторые отображают приоритетность и целесообразность выполнения программ. Предложено рас- ширение перечня экономических показателей оценивания бюджетных программ, в частности введение показателей экономичности и полезности.##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 О. М. Сукач
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).