Аналіз проблем підвищення інноваційної сприйнятливості суб’єктів енергетичної галузі до технологій нетрадиційної відновлювальної енергетики
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.1.44.2017.110689Ключові слова:
економічна ефективність, енергозбереження, відновлювані джерела енергії, «зелений» тариф, якість електроенергії, коефіцієнт потужностіАнотація
В статті проведений аналіз енергетичного потенціалу України, використання економічних методів управління енергетичною галуззю, розвиток «зеленої» енергетики. Розглянуті шляхи підвищення надійності й якості енергопостачання, використання нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії, вплив якості електроенергії на техніко-економічні показники.
Посилання
Федишин Б.П. Економіка енергетики. Навчальний посібник для студентів енергетичних спеціальностей вищих навчальних закладів. – Тернопіль, 2003 – 182 с.
http://www.ecosvit.net/ua/zeleniy-tarif (актуальний станом на 23.01.2017).
http://www.nerc.gov.ua/ (актуальний станом на 23.01.2017).
Stanstading forestry ad hoc working group//Sustainable forest management criteria and indicators. Final report 30/07/2015/ - 35 p.
«Підготовка та впровадження проектів заміщення природного газу біомасою при виробництві теплової енергії в Україні». Практичний посібник /За ред. Г. Гелетухи. – К.: «Поліграф плюс», 2016. – 104 с.
Конюхова Е. А. Электроснабжение объектов: Учеб. пособие для студ. учреждений сред. проф. образования. - М.: Издательство «Мастерство», 2002.-320 с: ил.
Заец Н. И. Устройство защиты от перепадов сетевого напряжения / Н. И. Заец // Электрик. – 2005. – № 5. – С. 7 – 9.
Економіка енергетики: підручник/за ред. Л.Г. Мельника, І.М. Сотник.- Суми: Університетська книга, 2015. – 378 c.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Тетяна Юріївна Кісіль, Віталій Володимирович Скрипник
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).