СОЦІАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОСТІ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.0.53.2019.172370Ключові слова:
забезпечення, порушення стійкості персоналу підприємств, плинність персоналу, рекреаційні підприємства, соціальні технології, стійкість персоналуАнотація
Визначено сутність стійкості персоналу підприємства як певного динамічного стану системи управління персоналом, що характеризує її здатність зберігати працездатність під впливом внутрішніх і зовнішніх трансформацій на основі забезпечення балансу кількісних і якісних параметрів стійкості персоналу. Проаналізовано причини порушення стійкості персоналу підприємств. Розроблено концептуальну схему застосування соціальних технологій у забезпеченні стійкості персоналу. Розкрито особливості застосування нових соціальних технологій забезпечення стійкості персоналу – аутсорсінгу, аутплейсменту і аутстаффінгу персоналуПосилання
Lukashevich M. P. (2004). Sociology of Labor: Textbook. Kyiv: Lybid, 440 p.
Vartanova O.V., Kletsova K.V., Kuzmenko O. M., Kharitonova O. S. (2011). Competitiveness of the personnel of the enterprise: monograph. Lugansk: Novelzh, 176 p.
Libanova E.М.(2002). Problems of Labor Market Development in the Context of Ukraine's Social Policy. Threats and Challenges of the 21st Century. Labor market and environment. pp. 41-45.
HR-League. URL: https://hrliga.com/
HeadHunter. URL: https://kiev.hh.ua
Belov, M.N. (2007). Social Technologies for Managing Stabilization of Labor Collectives in Cultural and Entertainment Organizations: Author. dis. for Scientific degree of candidate Sociol. Sciences: spec. 22.00.08: "Sociology of Management". Penza, 20 p.
Melnichuk Y. Outstaffing: practice of use in Ukraine. URL: http://training-group.com.ua/autstaffing-praktika-ispolzovaniya-v-ukraine-.htm
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Тетяна Валеріївна Безугла
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).