Структурні елементи системи управління собівартістю продукції
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.1.39.2015.84409Анотація
У статті виокремлено основні функціональні складові системи управління витратами виробництва в розрізі структурних підрозділів підприємства. Розглянуто організаційний процес прийняття управлінських рішень відносно витрат виробництва. Проаналізовано особливості функціонування кожного структурного елементу системи управління собівартістю продукції у процесі фінансово-господарської діяльності підприємства. Систематизовано різновиди внутрішнього управлінського контролю щодо витрат виробництв. Визначено функції управління, які вимагають методико-практичного удосконалення та основні підсистеми, що забезпечують безперервний процес контролю на підприємстві. Для оцінювання стану управління подано алгоритм аналізу системи управління оптимізацією витрат виробництва.
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Марина Юдіна
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).