Туристично-інформаційний центр як інвестиційно-інноваційний сегмент просування туристичних послуг
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.1.39.2015.84411Анотація
Сучасний стан економіки, соціального спектру життя населення України дає усі підстави стверджувати про назрілу необхідність значні зусилля спрямовувати на розвиток певних кластерів народногосподарського комплексу, серед яких вагому роль може зіграти, зокрема, внутрішній туризм. Це зумовлює стимулювання впровадження в регіонах України, в усіх адміністративно-територіальних одиницях, в окремих населених пунктах (містах, селах тощо) створення вільного доступу до туристично-інформаційної бази. На прикладі створеного та не діючого на цей час туристично-інформаційного центру (ТІЦ) у місті Черкаси досліджуються проблемні питання функціонування відповідних комунікаційно-інформативних суб’єктів господарювання в туристичному секторі економіки.
В статті досліджено існуючий стан у сфері впливу діяльності ТІЦ, здійснено аналіз їх кращого досвіду та запропоновано напрямки активізації щодо застосування ТІЦ як інвестиційно-інноваційного сегменту для просування туристичних послуг у місті Черкаси. Робота має прикладний характер і може бути представлена в якості визначення напрямків дій на розгляд місцевим органам самоврядування у м. Черкаси.
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Світлана Беляєва, Людмила Фрей
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).