Промисловий інжиніринг як інструмент створення конкурентоспроможного виробництва
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.1.39.2015.84436Анотація
Розвиток інжинірингових підприємств зумовлений потребою ефективного функціонування підприємств як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Для досягнення цілей пов’язаних з прибутком необхідно досконало знати потреби споживачів для підвищення конкурентоспроможності товарів. Для ефективного функціонування економіки підприємства необхідно підвищувати конкурентоспроможність виробництва, тобто розвивати конкуренцію. Найбільш вигідним шляхом підвищення конкурентоспроможності підприємств є їх інноваційний розвиток. Для досягнення успіху компанії необхідно точно та швидко реагувати на зміни зовнішнього середовища, що в свою чергу тягне за собою застосування нових концепцій, технік та інструментарію. Отже, виходячи з цього впровадження маркетингу є важливою ланкою як для інжинірингового так і для промислового підприємства.
У статті досліджено загальні зміни та тенденції розвитку конкурентоспроможного виробництва та діяльності промислових підприємств з використанням інжинірингових послуг. Розглянуті чинники конкурентоспроможності інновацій та особливості визначення промислового інжинірингу. Виділені етапи процесу роботи промислового інжинірингу. Визначені тенденції розвитку промислових підприємств та збільшення конкурентоспроможності виробництва, завдяки послугам інжинірингу. Розроблений план дій інжинірингових компаній щодо підвищення конкурентоздатності підприємств.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Світлана Хамініч, Наталія Мищак
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).