КЛЮЧОВІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕРСОНАЛУ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.2.38.2015.84799Анотація
У статті розглянуто засади розвитку персоналу українських промислових підприємств у кон- тексті євроінтеграційних процесів. Відзначено, що економічна інтеграція в рамках Європейського Союзу базується на фундаменті «економіки знань», функціонування підприємств у якій залежить від якості людського капіталу, а головними ресурсом високотехнологічного виробництва є знання й креативність. Відповідно до вимог сучасної динамічної економіки, в якій все більшого значення набу- ває самостійність персоналу, у сучасній освіті цінується актуальність знань та виховування само- стійного мислення. Забезпечення достатньої компетентності персоналу промислових підприємств в області економічних, мовних, психологічних аспектів ведення бізнесу із європейськими партнерами дасть змогу підтримати конкурентоспроможність підприємства та підвищити стійкість підпри- ємства до кризових явищ.
Ключові слова: розвиток персоналу, євроінтеграційні процеси, Європейська Рамка Кваліфіка- цій, Національна рамка кваліфікацій, компетентність персоналу.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Ірина Швець
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).