ОСВІТНЯ СФЕРА – ГОЛОВНА РУШІЙНА СИЛА ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.3.36.2014.85730Анотація
У статті оцінюються економічні зміни, що відбулися в Україні протягом останніх двох деся- тиліть. Пропонується необхідність забезпечення інтеграції освіти в реальне виробництво, коопера- ції вищих навчальних закладів з бізнесом, а також здійснення модернізації освіти, яка має бути спрямована на якісне оновлення освітньої діяльності, забезпечення інноваційного підходу у побудові системи навчання. Розкриваються основні чинники, що зумовлюють необхідність здійснення модернізації освіти. Особлива увага надається пошуку шляхів стосовно покращення ресурсного, зокрема фінансового, забезпечення, що дозволить постійно здійснювати модернізацію освітньої сфери, використовуючи при цьому кращий зарубіжний досвід.##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 О. Гаращук, В. Куценко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).