Оптимізація виробничої програми підприємств галузі птахівництва
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.2.36-2.2014.87071Анотація
У статті досліджується розробка планів, спрямованих на підвищення ефективності виробництва, яку можна досягти лише при дотриманні принципу пропорційного розвитку галузей. Для цього необхідним є баланс усередині сільськогосподарського підприємства між його виробничими ресурсами та запланованими обсягами виробництва продукції, між рослинництвом і тваринництвом, окремими сільськогосподарськими культурами і окремими групами і видами сільськогосподарських тварин між собою. Співвідношення галузей у сільськогосподарському підприємстві та його спеціалізація визначаються, в першу чергу, економічними умовами; вони мають, з одного боку, відповідати потребам суспільства в продуктах сільського господарства, що знаходить своє відображення у планових завданнях, а з другого – сприяти найбільш повному та ефективному використанню ресурсів господарства.##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Тетяна Власенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).