Теоретичні аспекти інноваційного типу розвитку промислового комплексу регіону
DOI:
https://doi.org/10.24025/2306-4420.1.37.2014.88127Анотація
У статті визначено необхідність тільки інноваційного шляху розвитку промислових комплексів як на державному, так і на регіональному рівнях. Визначено, що інноваційна інфраструктураявляє собою сукупність організацій, фірм, об’єднань, які обслуговують реалізацію інноваційної діяльності по всьому циклу відтворення інновацій (від генерації інноваційних ідей, їх відпрацювання до
випуску і реалізації наукомісткої продукції). Доведено, що реалізація запропонованих напрямків активізації інноваційної діяльності на регіональному рівні дасть змогу значно підвищити рівень інноваційної активності промислових підприємств та промислових комплексів, стабілізувати прискорений процес оновлення виробництва, ефективно використовувати внутрішні й залучені зовнішні інвестиції на інноваційну діяльність.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Л. Оболенцева, Є. Луганська
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).